Gizlilik

Gizlilik, bireylerin kişisel bilgilerinin korunması ve izinsiz kullanımından kaçınılması sürecini ifade eder..

Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası, Okul'un öğrencilerinden (her biri, "Öğrenci") topladığı, kullandığı, sakladığı ve açıkladığı bilgilerin yönetimini düzenler. Bu Gizlilik Politikası, Okul ve Okul tarafından sunulan tüm Kurslar için geçerlidir.

Kişisel Tanımlama Bilgileri

Öğrencilerden, Okul'a kaydolduklarında veya Okul içinde bir Kursa kaydolduklarında, bir bülten abonesi olurken ve Okul'da sunduğumuz diğer etkinlikler, hizmetler, özellikler veya kaynaklarla ilgili olarak, Öğrencilerden kişisel tanımlama bilgileri çeşitli yollarla toplanabilir. Öğrenciler Okul'u anonim olarak ziyaret edebilirler. Öğrenciler, kişisel tanımlama bilgilerini sadece gönüllü olarak bize sunarlarsa toplarız. Öğrenciler, kişisel tanımlama bilgisi sağlamayı reddedebilir, ancak bunu yapmak, belirli Okul ile ilgili faaliyetlere katılmalarını engelleyebilir.

Toplanan Bilgilerin Kullanımı

Okul, Öğrencilerin kişisel bilgilerini aşağıdaki amaçlarla toplayabilir ve kullanabilir:

Müşteri hizmetini iyileştirmek

Sağladığınız bilgiler, müşteri hizmeti taleplerinize daha etkili bir şekilde yanıt vermemize ve destek ihtiyaçlarınıza daha etkili bir şekilde yardımcı olmamıza yardımcı olur.

Kullanıcı deneyimini kişiselleştirmek

Bilgileri genel olarak kullanabiliriz, böylece Öğrencilerimizin Okul'da sağlanan hizmetler ve kaynaklar konusunda nasıl bir grup olarak kullandığını anlayabiliriz.

Periyodik e-postalar göndermek

Öğrenci e-posta adreslerini, öğrencilere siparişleriyle ilgili bilgiler ve güncellemeler göndermek için kullanabiliriz. Öğrenci e-posta adresleri ayrıca Öğrenci sorularına, sorularına veya diğer taleplerine yanıt vermek için de kullanılabilir.

Kişisel Bilgilerin Paylaşımı

Kullanıcılarımızn kişisel bilgilerini başkalarına satmıyor, takas etmiyor veya kiralamıyoruz.

Üçüncü Taraf Web Siteleri

Öğrenci, Okul'da bulunan reklamlar veya diğer içeriklerin, ortaklarımızın, tedarikçilerimizin, reklam verenlerimizin, sponsorlarımızın, lisans verenlerimizin ve diğer üçüncü tarafların web sitelerine ve hizmetlerine bağlantı veren web sitelerini bulabilir. Bu web sitelerinde görünen içeriği veya bağlantılar ile ilgili sorumluluk kabul edilmez. Ayrıca, bu web siteleri veya hizmetler, içerik ve bağlantıları sürekli olarak değişebilir. Bu web siteleri ve hizmetlerin kendi gizlilik politikaları ve müşteri hizmeti politikaları olabilir. Okul'dan bağlantılı herhangi bir web sitesinde gezinme ve etkileşim, o web sitesinin kendi koşullarına ve politikalarına tabi olacaktır.

Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Okul, bu Gizlilik Politikasını istediği zaman güncelleme hakkına sahiptir. Öğrencilerden, bu sayfayı sık sık kontrol etmelerini öneririz. Bu Gizlilik Politikasındaki değişikliklere ilişkin herhangi bir bildirime gerek olmadığını kabul edersiniz. Bu Gizlilik Politikasındaki değişikliklerin yayınlanmasını takiben Okul'a devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Bu Şartların Kabulü

Bu eğitim kurumuna kaydolarak, bu Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtirsiniz. Bu Gizlilik Politikasını kabul etmiyorsanız, lütfen Okul'a kaydolmayın. Bu Gizlilik Politikasındaki değişikliklerin yayınlanmasını takiben Kurum'a kaydolmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.