ICDL Analiz

ICDL Analiz, bilgisayar teknolojilerinde uzman olmayan liderler ve yöneticiler için, yeni ve gelişen teknolojilere dair dijital bir bakış açısı kazandırmayı hedeflemektedir.

analiz-image

ICDL Analiz Nedir?

ICDL Analiz, işletme yöneticilerinin mevcut ve gelecekteki trendleri ile gelişmekte olan teknolojileri anlamalarına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış kısa, temel modüller sunar. Bilgisayar teknolojilerinde uzman olmayan yöneticilere, teknolojinin potansiyelini değerlendirme ve IT uzmanlarıyla bilinçli iletişim kurma konusunda kavramsal bir anlayış kazandırır.

ICDL Analiz, diğer modüllerle birleştirilebilen pratik bir programdır. Her modül, temel kavramları vurgular, pratik örnekler sunar ve düşünme fırsatları sağlar. Bu eğitim, kariyer gelişimi için yetkinlikleri güçlendirmek veya sürekli mesleki gelişime katkıda bulunmak isteyenler için ideal bir fırsattır.

ICDL Analiz Modülleri

Nesnelerin İnterneti

Bulut Bilişim

Yapay Zeka

Büyük Veri

Blockchain

Yakında..

Daha fazla bilgi için

ICDL Europe

Mesleki etkinlik için dijital beceriler

Dijital dönüşüm çalışma hayatının her seviyesini etkiliyor. Birçok işkolu teknolojiye bağımlı hale gelirken, tamamen yeni teknoloji sektörleri ortaya çıkıyor. Dünya genelinde, çoğu profesyonel işkolu artık dijital yetkinlikler gerektiriyor.

Her türden kurum ve kuruluş, güncel ve rekabetçi kalabilmek için teknolojiyi çalışma pratiklerine entegre ediyor. Bu kurum ve kuruluşlar, dijital okuryazarlığa sahip, uluslararası bir ortamda iş birliği yapabilen ve kolayca aktarılabilir yetkinliklere sahip çalışan profesyonel kişilere ihtiyaç duyuyorlar.

ICDL Analiz Modülleri

Kuruluşlar giderek daha dinamik ve hızlı bir teknoloji ortamına maruz kalmaktadır. Hizmet sağlayıcılar ve danışmanlar, medya ve politikacılar, ekonomiler ve toplumlar üzerinde önemli ve sistemli etkileri olabilecek yeni teknolojileri sürekli olarak tanıtmakta ve müzakere etmektedirler. Bireyler ve çalışanlar olarak, hangi teknolojilerin en fazla etkiye sahip olabileceğinin yanı sıra bunların altında yatan kavramlar ve potansiyeller hakkında da bilgi sahibi olmamız gerekir. Bu modül bilgi sahibi olmamıza ve kuruluşlarımızın bilinçli seçimler yapmasına yardımcı olacaktır. Yakında …